MyCity üritusteportaal

Lubage tutvustada – üritustekeskkond, mis kajastab olulisemaid Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas ning nende linnade lähiümbruses aset leidvaid kultuuri-ja kogukonnaüritusi.

Oleme suunatud nii venekeelsele kohalikule aktiivsele linnainimesele kui Eestit külastada plaanivale turistile.

 

Meie kireks on kaardistada linnades toimuvaid põnevaid sündmusi - nii tasuta kui tasulisi - ning koguda need kokku ühte lihtsalt kasutatavasse üritustekeskkonda.

 

Siiraks sooviks aga jagada seda oma lugejatega rikastades nii nende igapäevaelu kui pakkudes mitmekesiseid võimalusi kvaliteetseks ajaviiteks, meelelahutuseks ja kultuurinautlemiseks.

 

Anname endast parima, et tuua teieni aktuaalsemate sündmuste kalender Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas ning nende linnade lähiümbruses.

 

Samuti soovime soodustada kontakti saamist kohalike ettevõtetega - ettevõtete kataloogis on kategooriate kaupa ära toodud seotud ettevõtted alates majutusasutustest ja lõpetades mängutubadega, mis kõik on varustatud kontaktinfo ja asukohakaardiga.

 

Lisaks saab meie saidilt lugeda tutvustusi ja uudiseid nii filmide, muusika, teatri, kunsti, näituste ja ostlemise kohta. Süüvime ka ilu- ja toidumaailma, toome teieni linnaspordi mitmekesised võimalused ja anname ideid kuidas rõõmustada oma väikeseid pereliikmeid.

 

Kuna koostegemises peitub jõud, ootame väga kõikvõimalikku infot ettevõtmiste, ürituste ja toodete kohta, mis võiksid ka teistele linnakodanikele huvi pakkuda.

 

Kas oled äsja avanud uue ööklubi, restorani või mõnusa kohviku? Plaanid peagi avada põneva näituse või pakkuda publikule ennenägematut kontserdi-, teatri-või tantsuelamust? Võib-olla osutad hoopis ainulaadset teenust või müüd toodet, mis siiani on teenimatult vähe kõlapinda leidnud?

 

Tahame seda kõike teada, et seda oma lugejatega jagada!

 

Uudiseid ootame:uudised@mycity.ee

 

Reklaamisoovist või koostöömõtetest anna teada: reklaam@mycity.ee

 

MyCity veebiportaali haldab OÜ My City.

Kujundusliku külje eest hoolitseb Lennuk Solution OÜ ja saidi toimimise eest kannab hoolt IT-partner Spring OÜ.